W ramach programu „Pomysłomania”, odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszy kwartał 2026 roku. Wzięli w nim udział członkowie komisji oraz pracownicy, którzy aktywnie angażowali się w zgłaszanie usprawnień w ostatnich miesiącach.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, obchodzonego 8 marca, w pracy zrobiło się wyjątkowo słodko. Każdy mógł poczęstować się pyszną babeczką, a nasze wspaniałe Panie otrzymały także piękne kwiaty.
Używamy plików cookie w naszych witrynach internetowych, aby pomóc nam zapewnić najlepszą obsługę online. Kontynuując korzystanie z naszej witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.