Lider Mistrz produkcji

Obowiązki
Wymagania
Oferta

Główne Obowiązki:

  • raportowanie do Dyrektora Produkcji,
  • praca na systemach APS, MES oraz CMMS
  • terminowa realizacja zleceń produkcyjnych,
  • organizowanie pracy zespołu zgodnie z celami spółki
  • wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych,
  • stosowanie i udoskonalanie systemu zarządzania jakością ISO,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, co najmniej średnie techniczne, mile widziane Technologia Drewna,
  • znajomość technologii i procesów produkcji,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołu pracowników,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana praktyczna znajomość zagadnień LEAN (5S, SMED, TPM, Kanban).
  • umiejętność skutecznej komunikacji oraz współpracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w stabilnej  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącą częścią międzynarodowej grupy AJ
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o bardzo wysokich standardach zarządzania – możliwość podniesienia kwalifikacji i osiągnięcia szybkiego rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. świadczenie urlopowe),
  • benefity: nagrody Jubileuszowe (już po roku pracy!), nagrody roczne,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość ubezpieczenia na życie,